Smak & Muzyka

Smaczna i obfita kuchnia, miła muzyka i niezobowiązujący klimat tworzą z naszej restauracji na Bielanach niepowtarzalne miejsce zarówno na spokojny obiad z rodziną, jak i wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Wchodząc do nas dołączasz do świata muzyki – oprócz bogatego menu otrzymujesz dużą dawkę starannie dobranych melodii z lat 80’tych i 90’tych, które wraz z
gitarami i płytami winylowymi ozdabiającymi nasz lokal tworzą miejsce z którego nie chce się wychodzić.

Dla dużych i małych

Nasi kucharze dbają aby starannie dobierane menu spotykało się z aprobatą naszych gości, zarówno dorosłych jak i dzieci. Głównym kierunkiem serwowanych dań jest kuchnia polska, wśród której znajdziecie również dania zagraniczne o ciekawych smakach. Gwarantujemy także naprawdę solidne porcje – od nas wychodzi się najedzonym !

Imprezy idealnie dopasowane

Od niemal 10 lat, niezmiennie z dużą dozą zaangażowania i uśmiechu naszej obsługi, organizujemy mniejsze i większe imprezy okolicznościowe. Zaufały nam już tysiące osób dla których mieliśmy przyjemność organizować między innymi wesela, chrzciny, komunie czy też firmowe eventy. Organizujemy imprezy od A do Z, dbając o to aby były dopracowane nawet w najmniejszym szczególe. Zapewniamy świetną oprawę muzyczną, dobieramy odpowiednie menu do oczekiwań gości i dbamy o sympatyczną obsługę kelnerską.

Karaoke i taniec w klasycznym wydaniu

 Nasza restauracja, oprócz smacznej kuchni, słynie także z niezapomnianych imprez karaoke i potańcówek w stylu ubiegłych lat, oferując tym samym pełne wspomnień cofnięcie się w czasie. Stałe grono bywalców tych imprez pokazuje iż z przyjemnością wracamy do lat młodości i oddajemy się niezmąconej codziennym pośpiechem zabawie. Nie bez powodu zostaliśmy nieformalnie okrzyknięci „Muzycznym Centrum Bielan” !

Wesela

W Restauracji Struna tworzymy niezapomnianą atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia jakim dla każdego jest wesele. Podczas imprez weselnych pamiętamy o głównych bohaterach wydarzenia którymi są Państwo Młodzi, jednocześnie dokładając starań aby każdy z zaproszonych przez nich gości wyśmienicie się bawił i długo pamiętał ten szczególny wieczór. Na imprezy weselne rezerwujemy całą naszą restaurację na Bielanach, oddając ją do pełnej
dyspozycji lub zajmując się organizacją imprezy w części lub całości w zgodzie z Państwa życzeniami. Charakteryzująca nas elastyczność pozwala zaplanować tę wyjątkową imprezę dokładnie tak jak sobie tego życzycie – poczynając od dekoracji, a skończywszy na doborze muzyki, konkretnych dań oraz sposobów degustacji i podawania alkoholi.

Chrzciny & Komunie

Organizowane w naszej restauracji Chrzciny oraz Komunie pozwalają cieszyć się ich uczestnikom rodzinną atmosferą, świetną obsługą i dbałością o wszystkie detale. W połączeniu ze starannie dobranymi potrawami, zarówno dla dorosłych jak i dzieci, oraz specjalną dekoracją tworzymy wydarzenie podczas którego nie ma nawet chwili na nudę i rodzinne dokazywania.

Konsolacje

 Oprócz organizacji imprez i uroczystości o wesołym charakterze, posiadamy także duże doświadczenie w organizacji konsolacji pogrzebowych. Gwarantujemy odpowiednie podejście naszej obsługi do charakteru uroczystości, uzupełnione o menu które powinno przypaść do gustu wszystkim uczestnikom i i pokrzepić ich w tymże trudnym dniu. Bardzo starannie dbamy także aby konsolacji nie przerywały toczące się równolegle wesołe imprezy, zapewniając spokój gości i podniosłość chwili.

Imprezy firmowe

Tworząc bielańską Restaurację Struna posiadaliśmy w głowach scenariusze wszelakich imprez firmowych które mogłyby być realizowane w naszych wnętrzach. Duża i praktyczna powierzchnia restauracji, z wieloma możliwościami jej aranżacji, umożliwia organizację różnorodnych imprez firmowych – od kameralnych spotkań po imprezy integracyjne na ponad 100 osób. Posiadamy ogromne doświadczenie obsługi dużych grup i posiadamy świetne menu na imprezy tego typu.

Urodziny, imieniny, jubileusze

Od początku istnienia naszej restauracji organizujemy huczne urodziny i imieniny, nie zapominając oczywiście o wszelkich innych jubileuszach wymagających odpowiedniej otoczki. Zapewniamy wyjątkowe chwile zarówno podczas imprez dla dzieci jak i dla dorosłych. W zależności od wieku głównych bohaterów wydarzenia, dobieramy dekorację, stroje kelnerów oraz podkład muzyczny.

Karaoke & Potańcówki

Wieczorne spotkania przy karaoke lub na wieczorach tanecznych pozwalają na chwilę oddechu po całym dniu spędzonym na gonieniu terminów czy sprawunkach rodzinnych. Imprezy tego typu organizowane są w taki sposób, aby ich Uczestnicy w nieskrępowany sposób mogli się zrelaksować i oddać swoim pasjom.

Centrum Kibica

Wspólne oglądanie meczu ze znajomymi nie musi oznaczać wieczoru spędzonego przy chipsach i kanapkach. Zapraszamy wszystkich kibiców – piłkarskich, siatkarskich czy mających w sercach popisy polskich skoczków narciarskich, do oglądania w naszej restauracji relacji transmitowanych na żywo ! Świetny klimat, doskonałe jedzenie i wspólna pasja – czego chcieć więcej.